Laden Evenementen

« Alle Evenementen

De kunst van het vragenstellen | februari 2027

08-02-2027 om 10:30 tot 09-02-2027 om 17:00

In de tweedaagse training ‘De kunst van het vragenstellen’ leer je hoe je met vragen ruimte maakt voor wat er werkelijk speelt. Je leert doorvragen zonder te duwen. Samen stilstaan bij een probleem, in plaats van het meteen op te lossen. En verschillen van mening onderzoeken, in plaats van ze glad te strijken tot een ‘werkbare consensus’. Je leert standpunten bevragen zonder ze te ondergraven. En ontdekken wat er achter een antwoord schuilgaat. Want soms is een goede vraag waardevoller dan een goed antwoord. Met Hans Bolten.

Maandag 8 en dinsdag 9 februari 2027.

De training begint op maandag om 10.30 uur en eindigt op dinsdag om 17.00 uur.

  1. € 1.510,50 (incl. btw), inclusief overnachting in een comfortkamer met ontbijt, diner met wijn, 2 x lunchbuffet, koffie/thee.
  2. € 1.382,00 (incl. btw), inclusief diner met wijn, 2 x lunchbuffet, koffie/thee, exclusief overnachting.

Let op: voor deze bijeenkomst is de Gold Card niet geldig. De training gaat door bij minimaal 6 deelnemers en biedt plaats aan maximaal 10 deelnemers.

Docenten

Hans Bolten

Hans Bolten

Hans Bolten is filosoof en docent. Hij studeerde filosofie en sociale wetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam. Hij verzorgt sinds 1993 socratische gesprekken aan de ISVW, en is actief in het onderwijzen van socratische vaardigheden. Hij geeft les en training in de kunst van het vragenstellen bij o.a. de leergangen ‘Bestuurlijk Leiderschap’ van de AOG.

Misschien vind je dit ook interessant:

LEERGANG FILOSOFEREN MET KINDEREN EN JONGEREN
Word opgeleid tot kinderfilosoof
start 3 oktober 2026

EXISTENTIALISME
Denken vanuit het dagelijks bestaan
14 t/m 18 oktober 2026

Onze nieuwste boeken: